کانون مشاوران آفبا

بخوانید، بدانید و جزء نفرات برتر کنکور شوید

10 نکته طلایی در دوره انتخاب رشته
admin 1397-05-16

چند روزی است که نتایج اولیه کنکور سراسری 97 اعلام شده است و حال و هوای بچه های کنکوری در این روزها خیلی خاص و متفاوت است. بعضی از بچه ها از رتبشون  رضایت کامل دارند و فقط به دنبال انتخاب رشته یا دانشگاهی هستند که بیشترین سطح مطلوبیت از لحاظ موقعیت شغلی آینده و .... رو براشون به ارمغان بیاورد.

ادامه مطلب

نحوه ی جمع بندی به روش 3 روز یک بار
admin 1397-03-21

سلام به شما عزیزان پر تلاش آفبایی
امروز می خواهیم در مورد جمع بندی صحبت کنیم و به شما روشی کار آمد برای جمع بندی دروس معرفی کنیم., روش جمع بندی به صورت 3 روز یک بار,شما با این روش می توانید تمامی دروس را به طور کامل جمع بندی کنید.

ادامه مطلب

نحوه ی جمع بندی زبان انگلیسی
admin 1397-03-17

امیدواریم که در این فرصت های  پایانی ، به مراتب بیشتر و با تلاشی مضاعف به مطالعه ی دروس و جمع بندی مطالبی که از قبل مطالعه کردید بپردازید.
در این مقاله  می خواهیم کمی در مورد درس مهم وبسیار تاثیر گذار زبان انگلیسی صحبت کنیم...

ادامه مطلب

نحوه ی جمع بندی زیست گیاهی
admin 1397-03-09

در این مقاله قصد داریم  در مورد جمع بندی درس زیست گیاهی صحبت کنیم ,و به بیان نکاتی بپردازیم که به شما در جمع بندی این درس مهم کمک خواهد کرد...

ادامه مطلب

اهمیت شرکت درآزمون های آزمایشی جامع
admin 1397-03-06

خیلی از داوطلبان در مورد اهمیت آزمون های آزمایشی از ما سؤال می پرسند. ما در این مقاله قصد داریم چندین مورد از فواید و اهمیت شرکت در آزمون های جامع رو بررسی کنیم:

ادامه مطلب

خسته شدم!
admin 1397-02-29

خیلی از بچه ها این روز ها که برای مشاوره به ما مراجعه می کنند, اغلب گلایه می کنند   که واقعاً خسته شده ام، نمی توانم مثل قبل درس بخوانم و تمرکز کنم، انگار خیلی بیخیال شدم و از این بابت بسیار نگرانم و...


ادامه مطلب

هنوز فرصتی باقی مانده؟!
admin 1397-02-24

خیلی از داوطلبان از الان تا زمان کنکور را فاصله ای نمی بینند و می گویند: "دیگر به کنکور رسیدیم و زمانی باقی نمانده!" ما با این نظر به شدت مخالفیم!

ادامه مطلب